ANT-916-WRT-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-WRT-RPS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ANT-916-WRT-RPS
Výrobca / Značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 916MHZ DOME CABLE PAN MT
listoch: ANT-916-WRT-RPS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ANT-916-WRT-RPS
Číslo dielu ANT-916-WRT-RPS Výrobca Linx Technologies
popis RF ANT 916MHZ DOME CABLE PAN MT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8923 pcs Dátový hárok ANT-916-WRT-RPS.pdf
PSV 1.9 ukončenie Cable (216mm) - RP-SMA Male
séria WRT Návratná strata -
obal Bulk Ostatné mená ANT916WRTRPS
Počet pásiem 1 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Výška (Max) 0.433" (11.00mm) zisk -0.1dBi
Frekvenčný rozsah 900MHz ~ 930MHz Frekvenčná skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvencia (stred / pásmo) 916MHz Vlastnosti -
Detailný popis 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 900MHz ~ 930MHz -0.1dBi Cable (216mm) - RP-SMA Male Panel Mount aplikácia ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox