ANT-418-MHW-RPS-S
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-418-MHW-RPS-S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ANT-418-MHW-RPS-S
Výrobca / Značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 418MHZ WHIP CTR CAB 79"
listoch: ANT-418-MHW-RPS-S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ANT-418-MHW-RPS-S
Číslo dielu ANT-418-MHW-RPS-S Výrobca Linx Technologies
popis RF ANT 418MHZ WHIP CTR CAB 79" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8675 pcs Dátový hárok ANT-418-MHW-RPS-S.pdf
PSV 1.9 ukončenie Cable (2M) - RP-SMA Male
séria MHW Návratná strata -
obal Bulk Ostatné mená ANT418MHWRPSS
Počet pásiem 1 Typ montáže Adhesive
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Výška (Max) 5.906" (150.00mm) zisk 2.1dBi
Frekvenčný rozsah 408MHz ~ 428MHz Frekvenčná skupina UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvencia (stred / pásmo) 418MHz Vlastnosti -
Detailný popis 418MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Center-Fed Double RF Antenna 408MHz ~ 428MHz 2.1dBi Cable (2M) - RP-SMA Male Adhesive aplikácia Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems