ANT-2.4-CW-RCTA-RP
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ANT-2.4-CW-RCTA-RP
Výrobca / Značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
listoch: ANT-2.4-CW-RCTA-RP.pdf
  • správa
Špecifikácie ANT-2.4-CW-RCTA-RP
Číslo dielu ANT-2.4-CW-RCTA-RP Výrobca Linx Technologies
popis RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7642 pcs Dátový hárok ANT-2.4-CW-RCTA-RP.pdf
PSV 1.9 ukončenie Connector, RP-SMA Male
séria RCTA Návratná strata -
obal Bulk Počet pásiem 1
Typ montáže Connector Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Výška (Max) 4.882" (124.00mm) zisk 2dBi
Frekvenčný rozsah 2.4GHz ~ 2.483GHz Frekvenčná skupina UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvencia (stred / pásmo) 2.4GHz Vlastnosti -
Detailný popis 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483GHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount aplikácia -