ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-RAH-RPS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Výrobca / Značka: Linx Technologies
Popis produktu RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
listoch: ANT-2.4-CW-RAH-RPS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Číslo dielu ANT-2.4-CW-RAH-RPS Výrobca Linx Technologies
popis RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23199 pcs Dátový hárok ANT-2.4-CW-RAH-RPS.pdf
PSV 2 ukončenie Connector, RP-SMA Male
séria RAH Návratná strata -
obal Bulk Ostatné mená ANT-2.4-CW-RAH
ANT-2.4-CW-RAH-ND
ANT24CWRAHRPS
Počet pásiem 1 Typ montáže Connector Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Výška (Max) 1.008" (25.60mm) zisk 1.6dBi
Frekvenčný rozsah 2.35GHz ~ 2.6GHz Frekvenčná skupina UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvencia (stred / pásmo) 2.4GHz Vlastnosti -
Detailný popis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Right Angle RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 1.6dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount aplikácia Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™