TC25B0642
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TC25B0642
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu FERRITE CORE 290OHM CLAMP 8.10MM
listoch: TC25B0642.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie TC25B0642
Číslo dielu TC25B0642 Výrobca Leader Tech Inc.
popis FERRITE CORE 290OHM CLAMP 8.10MM Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 10040 pcs Dátový hárok TC25B0642.pdf
typ Round séria -
hodnotenie - Vonkajší rozmer 0.783" Dia (19.90mm)
Typ montáže Free Hanging Materiál 25
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 0.630" (16.00mm)
Vnútorná dimenzia 0.319" Dia (8.10mm) Impedancia @ Frekvencia 290 Ohm @ 700MHz
Detailný popis Clamp Free Hanging Ferrite Core 290 Ohm @ 700MHz ID 0.319" Dia (8.10mm) OD 0.783" Dia (19.90mm) Length 0.630" (16.00mm) dizajn Clamp
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TC25L3A32K7680
TC25L3A32K7680
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Skladom: 4704 pcs
Stiahnuť ▼: TC25L3A32K7680.pdf
RFQ
TC2520
TC2520
výrobcovia: Cornell Dubilier Electronics
popis: CAP ALUM 2000UF 25V AXIAL
Skladom: 5573 pcs
Stiahnuť ▼: TC2520.pdf
RFQ
TC25L3C32K7680
TC25L3C32K7680
Stiahnuť ▼: TC25L3C32K7680.pdf
popis: CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
Stiahnuť ▼: TC2550.pdf
popis: CAP ALUM 4000UF 25V AXIAL
TC25L3I32K7680
TC25L3I32K7680
Stiahnuť ▼: TC25L3I32K7680.pdf
popis: CAP ALUM 3000UF 25V AXIAL