ST005PCN25-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST005PCN25-NTP
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu .25"W X 85FT NO TAPE--ST005PCN25
listoch: ST005PCN25-NTP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie ST005PCN25-NTP
Číslo dielu ST005PCN25-NTP Výrobca Leader Tech Inc.
popis .25"W X 85FT NO TAPE--ST005PCN25 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2173 pcs Dátový hárok ST005PCN25-NTP.pdf
šírka 0.250" (6.35mm) typ Shielding Tape
Hrúbka - celkovo 0.005" (0.13mm) tvar -
séria - Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C