SC005PCN25-13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC005PCN25-13
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE
listoch: SC005PCN25-13.pdf
  • správa
Špecifikácie SC005PCN25-13
Číslo dielu SC005PCN25-13 Výrobca Leader Tech Inc.
popis 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 5799 pcs Dátový hárok SC005PCN25-13.pdf
séria *
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC005C1K00/99K0BQ
SC005C1K00/99K0BQ
výrobcovia: Vishay Precision Group
popis: SC005C1K000/99K00BQ NETWORK
Skladom: 1187 pcs
Stiahnuť ▼: SC005C1K00/99K0BQ.pdf
RFQ
SC005B10K0010K00BQ
SC005B10K0010K00BQ
popis: SC005B10K0010K00BQ NETWORK
Skladom: 1112 pcs
Stiahnuť ▼: SC005B10K0010K00BQ.pdf
RFQ
SC00820710
SC00820710
výrobcovia: Skyworks Solutions, Inc.
popis: CAP SILICON 8.2PF 20% SMD
Stiahnuť ▼: SC00820710.pdf
SC00P-10S-2P
SC00P-10S-2P
výrobcovia: Amphenol Industrial
popis: CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
Stiahnuť ▼: SC00P-10S-2P.pdf
popis: CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
Stiahnuť ▼: SC00560912.pdf
SC005B5X10K00BQ
SC005B5X10K00BQ
popis: SC005B5X10K00BQ NETWORK
Stiahnuť ▼: SC005B5X10K00BQ.pdf
výrobcovia: E Ink
popis: DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC
výrobcovia: E Ink
popis: DISPLAY 6 DIGIT NUMERIC
SC008C60R0/60R0BQ
SC008C60R0/60R0BQ
popis: SC008C60R00/60R00BQ NETWORK
Skladom: 909 pcs
Stiahnuť ▼: SC008C60R0/60R0BQ.pdf
popis: CAP SILICON 6.8PF 20% SMD
popis: DISP 2.5 DIGIT NUMERIC RND
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety