ET25B2000
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ET25B2000
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu FERRITE 890OHM HINGED 25.40MM
listoch: ET25B2000.pdf
  • správa
Špecifikácie ET25B2000
Číslo dielu ET25B2000 Výrobca Leader Tech Inc.
popis FERRITE 890OHM HINGED 25.40MM Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 5314 pcs Dátový hárok ET25B2000.pdf
typ Round séria -
hodnotenie - Vonkajší rozmer 2.000" Dia (50.80mm)
Typ montáže Free Hanging Materiál 25
Dĺžka 2.531" (64.30mm) Vnútorná dimenzia 1.000" Dia (25.40mm)
Impedancia @ Frekvencia 890 Ohm @ 700MHz Detailný popis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 890 Ohm @ 700MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.531" (64.30mm)