CW28B0937
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CW28B0937
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu FERRITE 117OHM HINGED 10.21MM
listoch: CW28B0937.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie CW28B0937
Číslo dielu CW28B0937 Výrobca Leader Tech Inc.
popis FERRITE 117OHM HINGED 10.21MM Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 7617 pcs Dátový hárok CW28B0937.pdf
typ Round séria -
hodnotenie - Vonkajší rozmer 1.079" Dia (27.40mm)
Typ montáže Free Hanging Materiál 28
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 1.291" (32.80mm)
Vnútorná dimenzia 0.402" Dia (10.21mm) Impedancia @ Frekvencia 117 Ohm @ 100MHz
Detailný popis Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 117 Ohm @ 100MHz ID 0.402" Dia (10.21mm) OD 1.079" Dia (27.40mm) Length 1.291" (32.80mm) dizajn Hinged (Snap On)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CW27S
CW27S
výrobcovia: Laird Technologies - Antennas
popis: RF ANT 28MHZ WHIP STR NMO BASE