44-CBSUP-28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 44-CBSUP-28
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu 44-CBSUP-28--44S236
listoch: 44-CBSUP-28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 44-CBSUP-28
Číslo dielu 44-CBSUP-28 Výrobca Leader Tech Inc.
popis 44-CBSUP-28--44S236 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 3985 pcs Dátový hárok 44-CBSUP-28.pdf
Šírka - celkovo 28.000" (711.20mm) Ventilácia Vent Holes in Pattern
typ Shield, 2-Piece séria 40-CBS
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Dĺžka - celkovo - Výška - celkovo 0.400" (10.16mm)
Detailný popis RF Shield Shield, 2-Piece 28.000" (711.20mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole