28B2000-3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 28B2000-3
Výrobca / Značka: Leader Tech Inc.
Popis produktu FERRITE 381OHM SOLID 25.40MM
listoch: 28B2000-3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie 28B2000-3
Číslo dielu 28B2000-3 Výrobca Leader Tech Inc.
popis FERRITE 381OHM SOLID 25.40MM Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1824 pcs Dátový hárok 28B2000-3.pdf
typ Round séria -
hodnotenie - Vonkajší rozmer 2.000" Dia (50.80mm)
Typ montáže Cable Tie Materiál 28
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Dĺžka 2.000" (50.80mm)
Vnútorná dimenzia 1.000" Dia (25.40mm) Impedancia @ Frekvencia 381 Ohm @ 100MHz
Detailný popis Solid Cable Tie Ferrite Core 381 Ohm @ 100MHz ID 1.000" Dia (25.40mm) OD 2.000" Dia (50.80mm) Length 2.000" (50.80mm) dizajn Solid