XLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XLS.M22.GLAA
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
listoch: XLS.M22.GLAA.pdf
  • správa
Špecifikácie XLS.M22.GLAA
Číslo dielu XLS.M22.GLAA Výrobca LEMO
popis CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4840 pcs Dátový hárok XLS.M22.GLAA.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M22 Materiál skrinky Sulfone
Shell Finish - séria XP
obal Bulk orientácia S
Prevádzková teplota -50°C ~ 170°C Počet pozícií 22
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Bulkhead - Rear Side Nut
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Aktuálne hodnotenie 2A