PRC.M0.4GL.LC52R
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRC.M0.4GL.LC52R
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
listoch: PRC.M0.4GL.LC52R.pdf
  • správa
Špecifikácie PRC.M0.4GL.LC52R
Číslo dielu PRC.M0.4GL.LC52R Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4844 pcs Dátový hárok PRC.M0.4GL.LC52R.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M04 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 1P
obal Bulk orientácia C
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets farba Gray, Red
Otvorenie kábla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Polysulfone (PSU)