PCP.2S.306.CLLC72
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCP.2S.306.CLLC72
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
listoch: PCP.2S.306.CLLC72.pdf
  • správa
Špecifikácie PCP.2S.306.CLLC72
Číslo dielu PCP.2S.306.CLLC72 Výrobca LEMO
popis CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4308 pcs Dátový hárok PCP.2S.306.CLLC72.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 306 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome séria 2S
obal Bulk orientácia Keyed
Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C Počet pozícií 6
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 12A Kontaktný materiál Brass, Bronze
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets and Male Pins farba Silver
Otvorenie kábla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Brass, Chrome