PAC.M0.2GL.CC65G
Prehľad produktov
Číslo dielu: PAC.M0.2GL.CC65G
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
listoch: PAC.M0.2GL.CC65G.pdf
  • správa
Špecifikácie PAC.M0.2GL.CC65G
Číslo dielu PAC.M0.2GL.CC65G Výrobca LEMO
popis CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4192 pcs Dátový hárok PAC.M0.2GL.CC65G.pdf
Napätie - ukončenie Crimp
obal Bulk orientácia C
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 2
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktuálne hodnotenie 10A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Plug, Male Pins farba Gray
Otvorenie kábla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Polysulfone (PSU)