FGL.0K.303.CLLC45
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FGL.0K.303.CLLC45
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
listoch: FGL.0K.303.CLLC45.pdf
  • správa
Špecifikácie FGL.0K.303.CLLC45
Číslo dielu FGL.0K.303.CLLC45 Výrobca LEMO
popis CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4258 pcs Dátový hárok FGL.0K.303.CLLC45.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť 303 Materiál skrinky Brass
Shell Finish Chrome séria 0K
obal Bulk orientácia L
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet pozícií 3
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Funkcia montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Vlastnosti Backshell
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál Bronze
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 59.0µin (1.50µm) Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Plug, Female Sockets farba Silver
Otvorenie kábla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Brass, Chrome
aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FGL.0K.303.CLLC45Z
FGL.0K.303.CLLC45Z
výrobcovia: LEMO
popis: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP