7007-PL000-F
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
LEDdynamics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 7007-PL000-F
Výrobca / Značka: LEDdynamics, Inc.
Popis produktu LED ENDOR STAR MODULE AMBER
listoch: 7007-PL000-F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 7007-PL000-F
Číslo dielu 7007-PL000-F Výrobca LEDdynamics, Inc.
popis LED ENDOR STAR MODULE AMBER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7478 pcs Dátový hárok 7007-PL000-F.pdf
vlnová dĺžka - Napätie - vpred (Vf) (typ) -
Uhol zobrazenia - typ LED Module
Teplota - test 25°C Veľkosť / rozmer 19.90mm L x 19.90mm W
séria Endor Star™ obal -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Lumens / Watt @ prúd - test - Povrch vyžarujúci svetlo (LES) 10.68mm Diameter
Typ objektívu Domed Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
výška 3.58mm Flux @ prúd / teplota - test 35 lm (Typ)
Súčasný test 350mA Aktuálny - Max 700mA