RF2001T4S
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF2001T4S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RF2001T4S
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FN
listoch: RF2001T4S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RF2001T4S
Číslo dielu RF2001T4S Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69438 pcs Dátový hárok RF2001T4S.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.6V @ 20A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Balík dodávateľov zariadení TO-220FN rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 30ns
obal Bulk Balík / puzdro TO-220-3 Full Pack
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Through Hole
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 400V 20A Through Hole TO-220FN
Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 400V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 20A