RB400DFHT146
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB400DFHT146 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RB400DFHT146
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40
listoch: 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RB400DFHT146
Číslo dielu RB400DFHT146 Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE (RECTIFIER FRD) 40V-VRM 40 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 509916 pcs Dátový hárok 1.RB400DFHT146.pdf2.RB400DFHT146.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 550mV @ 500mA Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Balík dodávateľov zariadení SMD3 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Automotive, AEC-Q101 Doba spätného obnovenia (trr) 7.35ns
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená RB400DFHT146CT Prevádzková teplota - prepojenie 125°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SMD3
Prúd - reverzné únik @ Vr 50µA @ 30V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 500mA
Kapacita @ Vr, F 130pF @ 0V, 1MHz