ESR01MZPJ181
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ181 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ESR01MZPJ181
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu RES SMD 180 OHM 5% 1/5W 0402
listoch: ESR01MZPJ181.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie ESR01MZPJ181
Číslo dielu ESR01MZPJ181 Výrobca LAPIS Semiconductor
popis RES SMD 180 OHM 5% 1/5W 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2803671 pcs Dátový hárok ESR01MZPJ181.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0402 Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
séria ESR odpor 180 Ohms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená RHM1009TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.016" (0.40mm)
Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 180 Ohms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film zloženie Thick Film