CDZVT2R36B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R36B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDZVT2R36B
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu DIODE ZENER 36V 100MW VMN2M
listoch: 1.CDZVT2R36B.pdf2.CDZVT2R36B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
16000 pcs
  • správa
Špecifikácie CDZVT2R36B
Číslo dielu CDZVT2R36B Výrobca LAPIS Semiconductor
popis DIODE ZENER 36V 100MW VMN2M Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2812538 pcs Dátový hárok 1.CDZVT2R36B.pdf2.CDZVT2R36B.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 36V tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení VMN2M séria -
Výkon - Max 100mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2-SMD, Flat Lead Ostatné mená CDZVT2R36BTR
Prevádzková teplota 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 300 Ohms
Detailný popis Zener Diode 36V 100mW Surface Mount VMN2M Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 27V