BA033CC0T
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA033CC0T Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BA033CC0T
Výrobca / Značka: LAPIS Semiconductor
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP
listoch: 1.BA033CC0T.pdf2.BA033CC0T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie BA033CC0T
Číslo dielu BA033CC0T Výrobca LAPIS Semiconductor
popis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71867 pcs Dátový hárok 1.BA033CC0T.pdf2.BA033CC0T.pdf
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 25V
Balík dodávateľov zariadení TO-220FP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220FP Prúd - Napájanie (Max) 5mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 2.5mA Prúd - výstup 1A