SFSUC5000331MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSUC5000331MX0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFSUC5000331MX0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
listoch: SFSUC5000331MX0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie SFSUC5000331MX0
Číslo dielu SFSUC5000331MX0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7619 pcs Dátový hárok SFSUC5000331MX0.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna - Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm) séria SFSUC
hodnotenie - Balík / puzdro Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia -
Výška (Max) - Detailný popis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 330pF