SFKBC5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFKBC5000331MC0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFKBC5000331MC0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
listoch: SFKBC5000331MC0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie SFKBC5000331MC0
Číslo dielu SFKBC5000331MC0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9439 pcs Dátový hárok SFKBC5000331MC0.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna 6-32 Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm) séria SFKB
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia 13dB @ 100MHz
Výška (Max) - Detailný popis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 330pF