SFBMP5000201MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMP5000201MC1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFBMP5000201MC1
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 200PF 500V AXIAL
listoch: SFBMP5000201MC1.pdf
  • správa
Špecifikácie SFBMP5000201MC1
Číslo dielu SFBMP5000201MC1 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 200PF 500V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5702 pcs Dátový hárok SFBMP5000201MC1.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna M5x0.8 Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) séria SFBM
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia 11dB @ 100MHz
Výška (Max) - Detailný popis 200pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 200pF