SFBMP2000203MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMP2000203MX0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFBMP2000203MX0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL
listoch: SFBMP2000203MX0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie SFBMP2000203MX0
Číslo dielu SFBMP2000203MX0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6055 pcs Dátový hárok SFBMP2000203MX0.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna M5x0.8 Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) séria SFBM
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia -
Výška (Max) - Detailný popis 0.02µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 0.02µF