SFBLL5000682MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLL5000682MX0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFBLL5000682MX0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
listoch: SFBLL5000682MX0.pdf
  • správa
Špecifikácie SFBLL5000682MX0
Číslo dielu SFBLL5000682MX0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4400 pcs Dátový hárok SFBLL5000682MX0.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna M4x0.7 Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) séria SFBL
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia 41dB @ 100MHz
Výška (Max) - Detailný popis 6800pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 6800pF