SFBCP2000201ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP2000201ZC0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFBCP2000201ZC0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL
listoch: SFBCP2000201ZC0.pdf
  • správa
Špecifikácie SFBCP2000201ZC0
Číslo dielu SFBCP2000201ZC0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2672 pcs Dátový hárok SFBCP2000201ZC0.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia -20%, +80%
Veľkosť vlákna 8-32 Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) séria SFBC
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia -
Výška (Max) - Detailný popis 200pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 200pF