SFBCL5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCL5000331MC0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFBCL5000331MC0
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
listoch: SFBCL5000331MC0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie SFBCL5000331MC0
Číslo dielu SFBCL5000331MC0 Výrobca Knowles Syfer
popis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7984 pcs Dátový hárok SFBCL5000331MC0.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±20%
Veľkosť vlákna 8-32 Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) séria SFBC
hodnotenie - Balík / puzdro Axial, Bushing
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Strata vloženia 16dB @ 100MHz
Výška (Max) - Detailný popis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - prúd 10A
kapacitné 330pF