SBSMP5000682MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSMP5000682MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SBSMP5000682MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu FILTER LC(PI) 6800PF SMD
listoch: SBSMP5000682MXT.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SBSMP5000682MXT
Číslo dielu SBSMP5000682MXT Výrobca Knowles Syfer
popis FILTER LC(PI) 6800PF SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 23808 pcs Dátový hárok SBSMP5000682MXT.pdf
Napätie - hodnotené 500V hodnoty C = 6800pF
typ Low Pass technológie LC (Pi)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria SBSM
Odpor - Kanál (Ohmy) - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Ostatné mená 1608-1202-2
Prevádzková teplota - Počet kanálov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
výška 0.130" (3.30mm) Filter Order 3rd
Ochrana ESD No Detailný popis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 6800pF 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
prúd 10A Stred / frekvencia odpojenia -
Hodnota útlmu 44dB @ 100MHz aplikácia General Purpose