2225Y1K20331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K20331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2225Y1K20331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1.2KV X7R 2225
listoch: 1.2225Y1K20331MXT.pdf2.2225Y1K20331MXT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2225Y1K20331MXT
Číslo dielu 2225Y1K20331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1.2KV X7R 2225 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38464 pcs Dátový hárok 1.2225Y1K20331MXT.pdf2.2225Y1K20331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 1200V (1.2kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2225 (5763 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive