2225Y1K00331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K00331MDR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2225Y1K00331MDR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1KV X7R 2225
listoch: 2225Y1K00331MDR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2225Y1K00331MDR
Číslo dielu 2225Y1K00331MDR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1KV X7R 2225 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33813 pcs Dátový hárok 2225Y1K00331MDR.pdf
Napätie - hodnotené 1000V (1kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2225 (5763 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive