2220Y5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000100GCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220Y5000100GCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2220
listoch: 1.2220Y5000100GCT.pdf2.2220Y5000100GCT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2220Y5000100GCT
Číslo dielu 2220Y5000100GCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32510 pcs Dátový hárok 1.2220Y5000100GCT.pdf2.2220Y5000100GCT.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia Boardflex Sensitive