2220Y2000331FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2000331FFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220Y2000331FFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220
listoch: 2220Y2000331FFT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2220Y2000331FFT
Číslo dielu 2220Y2000331FFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6250 pcs Dátový hárok 2220Y2000331FFT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive