2220Y1K50331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K50331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220Y1K50331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1.5KV X7R 2220
listoch: 1.2220Y1K50331MXT.pdf2.2220Y1K50331MXT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2220Y1K50331MXT
Číslo dielu 2220Y1K50331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 1.5KV X7R 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71839 pcs Dátový hárok 1.2220Y1K50331MXT.pdf2.2220Y1K50331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 1500V (1.5kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.165" (4.20mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive