2220Y0250100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0250100GFR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220Y0250100GFR
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220
listoch: 2220Y0250100GFR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 2220Y0250100GFR
Číslo dielu 2220Y0250100GFR Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16537 pcs Dátový hárok 2220Y0250100GFR.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability, Boardflex Sensitive