2220J2K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2K00331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220J2K00331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 2KV X7R 2220
listoch: 1.2220J2K00331MXT.pdf2.2220J2K00331MXT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2220J2K00331MXT
Číslo dielu 2220J2K00331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 2KV X7R 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83285 pcs Dátový hárok 1.2220J2K00331MXT.pdf2.2220J2K00331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 2000V (2kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose