2220J2000331FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2220J2000331FFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220
listoch: 2220J2000331FFT.pdf
  • správa
Špecifikácie 2220J2000331FFT
Číslo dielu 2220J2000331FFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8201 pcs Dátový hárok 2220J2000331FFT.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - hodnotené 200V
tolerancia 330pF Hrúbka (Max) C0G, NP0
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia High Reliability hodnotenie -
polarizácia 2220 (5750 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Výrobné číslo výrobcu 2220J2000331FFT
Lead štýl 0.098" (2.50mm) Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Epoxy Mountable, High Temperature Poruchovosť -
Rozšírený popis 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220