2211YA250331FCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331FCTSP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2211YA250331FCTSP
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
listoch: 2211YA250331FCTSP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie 2211YA250331FCTSP
Číslo dielu 2211YA250331FCTSP Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16829 pcs Dátový hárok 2211YA250331FCTSP.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.100" (2.54mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) séria FlexiCap™
hodnotenie X1, Y2 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2211 (5728 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination, High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Safety, Boardflex Sensitive
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2211YA250331GCTSP
2211YA250331GCTSP
výrobcovia: Knowles Syfer
popis: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
Skladom: 25675 pcs
Stiahnuť ▼: 2211YA250331GCTSP.pdf
RFQ
2211YA250331JCRSP
2211YA250331JCRSP
výrobcovia: Knowles Syfer
Skladom: 47669 pcs
Stiahnuť ▼: 2211YA250331JCRSP.pdf
RFQ
2211YA250331FCTSPU
2211YA250331FCTSPU