2211JA250331MXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250331MXTSPU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2211JA250331MXTSPU
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 250V X7R 2211
listoch: 2211JA250331MXTSPU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie 2211JA250331MXTSPU
Číslo dielu 2211JA250331MXTSPU Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60709 pcs Dátový hárok 2211JA250331MXTSPU.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.100" (2.54mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2211 (5728 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose