2211JA250100GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250100GCTSPU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2211JA250100GCTSPU
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
listoch: 2211JA250100GCTSPU.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie 2211JA250100GCTSPU
Číslo dielu 2211JA250100GCTSPU Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47681 pcs Dátový hárok 2211JA250100GCTSPU.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.100" (2.54mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2211 (5728 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia General Purpose