1825Y4K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y4K00331MXT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1825Y4K00331MXT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 4KV X7R 1825
listoch: 1.1825Y4K00331MXT.pdf2.1825Y4K00331MXT.pdf
  • správa
Špecifikácie 1825Y4K00331MXT
Číslo dielu 1825Y4K00331MXT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 4KV X7R 1825 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69260 pcs Dátový hárok 1.1825Y4K00331MXT.pdf2.1825Y4K00331MXT.pdf
Napätie - hodnotené 4000V (4kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient X7R (2R1)
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1825 (4564 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive