1825Y2000331FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000331FCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1825Y2000331FCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1825
listoch: 1.1825Y2000331FCT.pdf2.1825Y2000331FCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1825Y2000331FCT
Číslo dielu 1825Y2000331FCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1825 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8427 pcs Dátový hárok 1.1825Y2000331FCT.pdf2.1825Y2000331FCT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1825 (4564 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Boardflex Sensitive