1825J1000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J1000100GCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1825J1000100GCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1825
listoch: 1.1825J1000100GCT.pdf2.1825J1000100GCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1825J1000100GCT
Číslo dielu 1825J1000100GCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1825 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27338 pcs Dátový hárok 1.1825J1000100GCT.pdf2.1825J1000100GCT.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1825 (4564 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia General Purpose