1812Y1000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000100GFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812Y1000100GFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812
listoch: 1812Y1000100GFT.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812Y1000100GFT
Číslo dielu 1812Y1000100GFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42364 pcs Dátový hárok 1812Y1000100GFT.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia Boardflex Sensitive