1812Y0250100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0250100GCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812Y0250100GCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1812
listoch: 1.1812Y0250100GCT.pdf2.1812Y0250100GCT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1812Y0250100GCT
Číslo dielu 1812Y0250100GCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66907 pcs Dátový hárok 1.1812Y0250100GCT.pdf2.1812Y0250100GCT.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria FlexiCap™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Soft Termination
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia Boardflex Sensitive