1812J2000331FAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000331FAT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812J2000331FAT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812
listoch: 1812J2000331FAT.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812J2000331FAT
Číslo dielu 1812J2000331FAT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26755 pcs Dátový hárok 1812J2000331FAT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria -
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia Automotive