1812J2000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000100GCT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1812J2000100GCT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812
listoch: 1.1812J2000100GCT.pdf2.1812J2000100GCT.pdf
  • správa
Špecifikácie 1812J2000100GCT
Číslo dielu 1812J2000100GCT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64892 pcs Dátový hárok 1.1812J2000100GCT.pdf2.1812J2000100GCT.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1812 (4532 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia General Purpose