1808JA250100GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250100GCTSPU Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1808JA250100GCTSPU
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
listoch: 1808JA250100GCTSPU.pdf
  • správa
Špecifikácie 1808JA250100GCTSPU
Číslo dielu 1808JA250100GCTSPU Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82968 pcs Dátový hárok 1808JA250100GCTSPU.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient C0G, NP0 (1B)
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1808 (4520 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1808JA250100GCTSP
1808JA250100GCTSP
výrobcovia: Knowles Syfer
popis: CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808