1808J5000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000100GFT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1808J5000100GFT
Výrobca / Značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808
listoch: 1808J5000100GFT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1808J5000100GFT
Číslo dielu 1808J5000100GFT Výrobca Knowles Syfer
popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64031 pcs Dátový hárok 1808J5000100GFT.pdf
Napätie - hodnotené 500V tolerancia ±2%
Hrúbka (Max) 0.079" (2.00mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) séria -
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1808 (4520 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Temperature
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapacitné 10pF aplikácia High Reliability